آیت الله العظمی نوری همدانی:

من خودم را یک بسیجی می دانم/ دشمن جرأت فکر کردن تجاوز به ایران را هم ندارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نشست دوره ای اساتید، حضرت آیت‌الله نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار با سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین که در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد گفتند: در جریان وقایع غزه جنایات سنگینی را شاهد هستیم، دشمنان در راستای تجاوز و نسل‌کشی مسلمانان دست در دست یکدیگر داده‌ و متحد شده‌اند.

ایشان افزودند: در خصوص نسل‌کشی‌های غزه نباید بنشینیم و ببینیم که دشمن مردم بی‌گناه را چگونه به شهادت می‌رساند.

این مرجع تقلید گفتند: دنیای امروز یک وضع بسیار غم‌انگیزی است که مردم جهان شاهد آن هستند و این جنایات قلب همه را به درد آورده است.

حضرت آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه دشمن دیگر جرأت فکر حمله به ایران را ندارد، تأکید کردند: باتوجه به تلاش‌ها و اقداماتی که مجموعه سپاه، بسیج و همه نیروهای مسلح طی سال‌های اخیر در کشور داشته‌اند، دشمنان دیگر حتی فکر تجاوز به ایران را هم ‌نمی‌توانند بکنند.

ایشان ادامه دادند: مرزهای ایران طوری محکم و تجهیز شده است که دشمن جرأت چپ نگاه کردن به ایران را هم ندارد اما نکته قابل توجه‌ این است که این قدرت نباید باعث غفلت شود.

این مرجع تقلید گفتند: از مجموعه بسیج، سپاه و همه نیروهای مسلح تقاضا داریم همواره قدرت خود را افزایش داده تا در برابر تهدیدات دشمنان مستحکم باشیم.

حضرت آیت‌الله نوری همدانی در پایان عنوان کردند: سلام ما را به بسیجیان عزیز برسانید و به آن‌ها اطلاع دهید ما هم خود را بسیجی می‌دانیم و بسیجی بودن یک افتخار است.

پ, 08/25/1402 - 16:10